project Engels taaldorp

English Village! Huh!? "Wat is dat meneer? Ooooow, Taaldorp..! Woensdag 7 Maart was het weer zo ver! Het traditionele Taaldorp voor bovenbouw leerlingen van Focusberoepsacademie. 

Na weken lang voorbereiden, konden onze leerlingen laten zien hoe goed ze Engels konden spreken. In tweetallen hebben ze vijf onderdelen (Hotel, restaurant, the Doctor, the Shop, Police Station) doorlopen. Sommige met gemak, sommige met enige moeite, maar het eindresultaat mag er zijn! De meeste leerlingen hebben een zeer goed cijfer behaald. Opnieuw hebben onze leerlingen bewezen dat hard werken/leren loont! Met de  hulp van tien studenten van de Hogeschool Rotterdam heeft de sectie Engels van Focusberoepsacademie ook dit jaar een geweldig Taaldorp neergezet. Rond 14:00 uur werd het even spannend door het afgaan van het brandalarm maar niks kon onze leerlingen stoppen... Op woensdag 14 maart 'round 2', Taaldorp voor onze onderbouw leerlingen.